Budownictwo wczoraj i dzis : The Interchange w Downtown Minneapolis / EE & K a Perkins Eastman Company + Knutson Construction

Dzięki uprzejmości EE & K + Knutson Construction EE & K, firmy Perkins Eastman i Knutson Construction zostały wybrane przez hrabstwo Hennepin na ich projekt dla.
The Interchange.
w Downtown Minneapolis.
Umowa o zaprojektowanie i budowę 79,3 miliona węzłów komunikacyjnych, która ma zostać ukończona do 2014 roku, połączy tranzyt z kulturą.
Prowadzony przez architekta Petera Cavaluzzi FAIA, multidyscyplinarny zespół przewiduje najnowocześniejszą stację tranzytową z komplementarnym zagospodarowaniem i całoroczną aktywną przestrzenią publiczną.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
.
Wymiana będzie węzłem tranzytowym i kulturalnym w Minneapolis, wysokiej jakości serią miejsc dla mieszkańców i fanów sportu, które łączą się, cyrkulują i gromadzą.
powiedział Peter Cavaluzzi FAIA, dyrektor w firmie EE & K a Perkins Eastman.
Jesteśmy dumni, że możemy tak ściśle współpracować z Hennepin County, Knutson Construction i resztą dynamicznego zespołu, aby stworzyć światowej klasy cel dla mieszkańców i odwiedzających.
Dzięki uprzejmości EE & K + Knutson Construction Na progu Target Field, The Interchange stanie się nowym.
Central station square.
dla Minneapolis, inspirując nową tożsamość obywatelską i dumę społeczności w połączeniu różnych zastosowań, centralnej lokalizacji i kultowego, celowego projektu, tworząc ostatecznie jedną z pierwszych przestrzeni w kraju, aby prawdziwie zintegrować tranzyt i kulturę.
Czerpiąc inspirację z Minneapolis.
Wyróżniające się pory roku i miłość do miejsca na zewnątrz, przestrzenie publiczne zostały zaprojektowane, aby wspierać różnorodne działania, zapewniając maksymalne wykorzystanie i komfort.
Na przykład Cascade, wielki schodów przypominający Minneapolis.
Saint Anthony Falls łączy górny i dolny plac i służy zarówno jako system ruchu dla dużych tłumów, jak i przestrzeń dla mniejszych interakcji społecznych / spektakli.
Inne cechy The Interchange to Wielki trawnik, który będzie sercem rozwoju: zielony.
Etap.
zapewnienie nowych możliwości dla dużych wydarzeń przed grą, koncertów społecznościowych i wydarzeń sezonowych, a także przestrzeń dla indywidualnych działań.
Wielki trawnik stworzy cenną zieleń i nowy park dla śródmieścia oraz 250 miejsc parkingowych pod spodem.
Zimą para z Centrum Odzysku Energii Hennepin topi śnieg i lód z chodników, ścieżek i schodów.
W ramach projektu powstanie także osiedle miejskie z obszarami dla barów i lokali gastronomicznych, przestrzeniami kulturalnymi i rozrywkowymi oraz wydarzeniami społecznościowymi.
Dzięki uprzejmości EE & K + Knutson Construction The Interchange jednocześnie będzie tętniącym życiem parkiem miejskim, stacją tranzytową i miejscem spotkań okolicznych mieszkańców.
Ten jedyny w swoim rodzaju obiekt będzie łączył ponad 500 pociągów przybywających i odlatujących codziennie przez METRO Blue Line (Hiawatha LRT), METRO Green Line (Central Corridor LRT) i Northstar Commuter Rail, a także ponad 1900 codziennych autobusów wycieczki i kilometry ścieżek rowerowych i spacerowych.
[hasła pokrewne: kauczuk butylowy, harmonogram dyrektywny, instalacja co projekt ]

Powiązane tematy z artykułem: harmonogram dyrektywny instalacja co projekt kauczuk butylowy